Strona główna » Zmniejszające łaknienie

Zmniejszające łaknienie

BIOTECH USA EAT CONTROL – 120 KAPSUŁEKEat control  BioTech

Skuteczne tabletki wspomagające redukcję kwasów tłuszczowych. Zawarte w nim czynniki lipotropowe oddziaływują na tkankę tłuszczową i wspomagają jej spalanie. Obecny w suplemencie błonnik z pomarańczy wywołuje uczucie sytości żołądka, przyśpiesza trawienie i pomaga w usunięciu produktów spalania materii. W połączeniu z odpowiednim, systematycznym treningiem poprawi się Twój metabolizm tłuszczów i ureguluje poziom cukrów we krwi, a wytwarzana insulina zmniejszy uczucie głodu.

Ponieważ działanie Eat Control po jednorazowej porcji utrzymuje się przez dłuższy czas (co najmniej 3 godziny) zmniejszone łaknienie może ograniczać również podjadanie między posiłkami, które jest zgubą w utrzymaniu prawidłowej wagi ciała. Preparat szczególnie sprawdza się w walce z otyłością u osób, które nie prowadzą aktywnego trybu życia, gdzie spa-lanie energii dos-tarczonej z po-żywienia jest ograniczone.

 

Korzyści stosowania amerykańskiego produktu na szybkie odchudzanie Eat Control:

  • bezpieczny suplement skutecznie pomaga w kontrolowaniu diety,
  • odchudzające tabletki dostępne bez recepty redukuje apetyt,
  • odżywka przyśpiesza proces odchudzania,
  • dobry środek na odchudzanie, który wypełnia żołądek,
  • fat burner, który reguluje poziomu cukru we krwi oraz pomaga kontrolować poziom insuliny

Dawkowanie: 1 porcję (2 tabletki na odchudzanie) trzy razy dziennie – około 10 minut przed posiłkami. Najlepsze efekty daje żucie tabletek, chociaż można je połknąć popijając szklanką wody.