Strona główna » RevitaLash® Advanced

RevitaLash® Advanced

RevitaLash® Advanced światowy lider w stymulacji wzrostu rzęs i brwi.

Najbardziej skuteczna i bezpieczna odżywka stymulująca wzrost rzęs i brwi na świecie. Efekty i bezpieczeństwo udowodnione wielokrotnymi badaniami klinicznymi.

 revital_poziom

Nowa formuła RevitaLash® ADVANCED gwarantuje olśniewające efekty działając szybciej niż kiedykolwiek!

Najbardziej zaawansowana technologicznie formuła odżywki, stymulującej wzrost rzęs. RevitaLash potwierdzona przez 5 niezależnych instytutów badawczych.

Badania kliniczne pokazują znaczną poprawę rzęs już po 3 tygodniach stosowania! Skład najnowszej formuły preparatu zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, łagodzące wyciągi roślinne uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów.

Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze. Najbardziej zaawansowana synergia technologii z naturą.

revi efekty 

Skład najnowszej formuły RevitaLash® ADVENCED 

RevitaLash® ADVANCED to: Water/ Aqua/ EAU, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Panax Ginseng Root Extract, Dechloro -Dihydroxy – Difluoro Ethylcloprostenolamide, – Biotin, Camelia Oleifera Leaf Extract, Swerita Japonica – Extract, Biotinyl Tripeptide-1, Octapeptide-2, – Calendula Officinalis Flower Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Protein, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Glycerin, Cellulose Gum, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate.

 

 

 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Jak stosuje się odżywką stymulującą wzrost RevitaLash® ADVANCED?

Preparat stosuje się na noc po dokładnym demakijażu, na czystą i suchą skórę powiek. Niewielka ilość preparatu nanosimy jednym pociągnięciem aplikatora tuż u nasady rzęs. Można stosować na górną i dolną powiekę oraz brwi. Czekamy aż preparat wchłonie się, oczywiście nie pocieramy oczu i możemy iść spać. W razie dostania się produktu do oczu obficie przemywamy wodą.

2. Kiedy widać pierwsze efekty zastosowania RevitaLash® ADVANCED?

Badania kliniczne pokazuję znaczną poprawę wyglądu rzęs już po 3 tygodniach stosowania. Ponad 97% badanych zauważyło znaczną poprawę wyglądu rzęs. Ponad 94% stwierdziło, że ich rzęsy stały się bardziej witalne i pełne młodości. Pierwszy rezultat można już zaobserwować po 4-6 lub 8 tygodniach, a potem należy kontynuować kurację do osiągnięcia oczekiwanych efektów. Najbardziej spektakularny efekt osiąga się po 5 miesiącach codziennej kuracji, a następnie dla podtrzymania efektu stosuje się 2-4 razy w tygodniu.

3. Dlaczego RevitaLash® ADVANCED jest dostępny wyłącznie w gabinetach kosmetycznych, SPA i medycyny estetycznej?

Produkty RevitaLash w gabinecie medycyny estetycznej, kosmetycznym i spa to długoterminowe zadowolenie i spektakularny efekt naturalnych rzęs oraz ekscytująca przygoda, w której lekarz, wizażystka, kosmetyczka razem z klientem obserwuje efekty kuracji. Dzięki gwarantowanej satysfakcji działania RevitaLash, między gabinetem a klientami buduje sie pozytywny wizerunek dający obustronną i długoterminową satysfakcję. Dostępność RevitaLash w gabinetach daje możliwość interakcji i weryfikacji oczekiwanych efektów, liczy się 100% zadowolenia z kuracji.

4. Czy stosując RevitaLash® mogę robić hennę rzęs?

Tak, nie ma żadnych przeciwwskazań. Po zastosowaniu odżywki rzęsy są mocniejsze, grubsze, henną możemy podkreślić efekty zastosowania RevitaLash.

5. Czy podczas kuracji odżywką mogę wykonywać codzienny makijaż?

Tak, ponieważ cała kuracja i jej działanie odbywa się w nocy.

6. Jak długi jest termin przydatności do użycia?

Termin przydatności po otwarciu to 12 miesięcy.

7. Czy w czasie chemioterapii mogę rozpocząć kurację Revitaash® ADVANCED?

Zalecamy stosowanie produktu po zakończonej chemioterapii, ponieważ badania kliniczne produktu nie obejmują osób w trakcie chemioterapii. Osoby będące w trakcie chemioterapii powinny konsultować zastosowanie nowych produktów z lekarzem prowadzącym.

8. Noszę szkła kontaktowe, czy mogę stosować RevitaLash?

Stosowane zgodnie z instrukcją serum nie dostaje się do oczu i jest bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe.

9. Mam przedłużane rzęsy, czy mogę stosować odżywkę RevitaLash® ADVANCED?

Tak, w czasie noszenie przedłużanych rzęs można stosować odżywkę, ponieważ odżywka nie rozpuszcza kleju.

10. Mam makijaż permanentny, czy mogę stosować serum?

RevitaLash® ADVANCED można stosować na makijaż permanentny. Jednak zaraz po wykonaniu makijażu permanentnego zaleca się odczekanie dwóch tygodni przed przystąpieniem do kuracji odżywką Revitalash, po zupełnym zagojeniu się skóry.

11. Czy w czasie ciąży i karmienia można stosować odżywką RevitaLash? 

Producent nie prowadził badań w tym kierunku. W związku z powyższym polecamy zastosowanie produktu już po tym okresie lub konsultacje z lekarzem prowadzącym.