Łabędziem zostać… po raz pierwszy w Szczecinie!!!

zdj
Zmień swoje życie, otwórz nowy rozdział, niech rok 2014 będzie Twoim rokiem!!! Zgłoś się do METAMORFOZY i pokochaj Swoje odbicie w lustrze!

Z okazji 11 – lecia istnienia firmy Cosmedica mamy dla was coś zupełnie wyjątkowego. Opłacamy bezpłatną przemianę dla trzech z Was.
W akcji mogą wziąć udział zarówno stałe jak i nowe klientki które pragną

zmienić swoje życie na lepsze. Naszym celem jest dotarcie do kobiet, które ugrzęzły w codzienności życia a poprzez serie zabiegów upiększających i modelujących sylwetkę odzyskają wiarę w siebie, urodę a co za tym idzie pasmo sukcesów w każdej sferze życia.

 

Poszukujemy kobiet z nadwagą, które postanowią zmienić swój wygląd i samopoczucie.Zdecydują bezpłatnie oddać się w ręce naszych specjalistów.

 

Po raz pierwszy trzy kobiety za Szczecina i okolic zmienią swój wygląd i życie. W programie tym nie chodzi jedynie o zmianę sposobu myślenia czy akceptację samego siebie, Program ŁABĘDZIEM ZOSTAŃ… został stworzony po to, by panie w różnym wieku pokochały swoje odbicia w lustrze dzięki własnemu wysiłkowi i świadomości, że chcieć to znaczy móc! Każdy nawet najmniejszy krok przybliża nas

do celu, a jeśli poznamy dokładnie nasze cele i uświadomimy sobie wartość podejmowanych kroków przy odpowiedniej pomocy osiągniemy każdy cel!

 

Idea programu jest prosta: wybieramy trzy panie w Szczecinie , które przez 2 miesiące będą pod stałą opieką sztabu specjalistów i korzystając z różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych, treningów,suplementów diety i porad. Osiągną założone wcześniej cele (pozbycie się nadwagi i modelowanie sylwetki). Przy zmaganiach z własnym ciałem, uczestniczką będą pomagać: kosmetolodzy, trenerzy personalni, dietetyk i trener motywacyjny.

 

Ta z pań, która zdaniem fanów fan page Cosmedica przejdzie największą metamorfozę po pierwszym 2 miesięcznym etapie (modelowanie sylwetki), przejdzie do kolejnego etapu (miesiąc), gdzie będą wykonywane dodatkowo specjalistyczne zabiegi na twarz,szyję i dekolt. Naszym łabędziem zajmą się styliści i fryzjerzy. Nie zapomnimy również o paznokciach i dłoniach. A na zakończenie profesjonalna sesja fotograficzna i roczna wejściówka All inclusive na modelowanie sylwetki. W naszym mieście jeszcze tego nie było !!!!!!!

 

Metamorfozy możecie śledzić na Fanpage’u Cosmedica – będą pojawiały się materiały (artykuły, filmy, grafiki) pomagające w osiągnięciu wymarzonego wyglądu. Pomocne będą również konkursy z nagrodami ufundowanymi przez partnerów programu.

 

Warunkiem przystąpienia do rekrutacji tej metamorfozy jest:

  1. Polubić nasz profil Cosmedica na Facebooku.
  2. Udostępnić ten post na swoim profilu.
  3. Dodać komentarz pod postem
  4. Zapoznać się z regulaminem akcji
  5. Zgłoszenia mailowe na adres info@cosmedica.szczecin.pl przyjmujemy do 24.03.2014
  6. Oczekiwać na wyniki rekrutacji, które zostaną ogłoszone na Fanpage’u