Strona główna » Mobilna Karta Klienta

Mobilna Karta Klienta

Zainstaluj naszą Mobilną kartę rabatową a otrzymasz nieograniczony dostęp do największych PROMOCJI

 

Bądź pierwsza w SZCZECINIE, zaimponuj znajomym.

 

Żyjemy w czasach w których jesteśmy zalewani różnego rodzaju kartami lojalnościowymi, klienta, kredytowymi, kuponami promocyjnymi oraz wizytówkami. Nasze przeładowane portfele zaczynają ciążyć, a znalezienie czegokolwiek w nich graniczy z cudem. Dlatego COSMEDICA wychodząc na przeciw Państwa problemom związanych z dużą ilością – niejednokrotnie niechcianych – wizytówek, kart, etc, przygotowała Mobilną Kartę Klienta na bieżąco informującą o zniżkach.

 

 

Karta ta dostępna jest dla smartfonów Apple iPhone, które zostały wyposażone w nowatorską aplikację Passbook zainstalowana jest systemowo w każdym iPhone. Aplikacja ta jest elektronicznym portfelem do przechowywania kart klienta, kuponów rabatowych i wielu innych tego typu dokumentów.
Użytkownicy Androida pozazdrościli takiego rozwiązania i stworzyli własnego Passbooka, który nosi nazwę PASS2U lub PASSWALLET. Aplikacje są bezpłatnie do pobrania w sklepie Google play .
https://play.google.com/store/apps/details?id=tw.com.freedi.passbook
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.attidomobile.passwallet
Jako jedni z pierwszych w POLSCE i jedyni w SZCZECINIE proponujemy Państwu produkt dzięki któremu zwolnicie miejsce w portfelu. Karta ta to nie tylko Karta Klienta. To także aktualny dostęp do przyszłych informacji o promocjach przygotowywanych specjalnie dla Państwa.
Aby zostać szczęśliwym posiadaczem Mobilnej Karty Klienta wystarczy zeskanować do Passbooka, Pass2u lub PassWallet. Code QR znajdujący się poniżej, lub otworzyć w przeglądarce internetowej (wyłącznie na iPhone) następujący adres: https://pass.is/QYb5SD i naciśnij dodaj.
Ważne aby zaakceptować lokalizację !!!
GRATULUJEMY I WITAMY W NASZEJ SPOŁECZNOŚCI.