O nas

Najlepszy kosmetolog i studio urody w SZCZECINIE

Zwyciężyliśmy w  prestiżowym plebiscycie Laur Piękna   Najlepsze salon urody i najlepszy kosmetolog . Zostaliśmy  wybrana jednogłośnie przez mieszkańców Szczecina DZIĘKUJEMY 🙂
Piękno zależy od nas 🙂

Cosmedica – Gabinet Kosmetologii Estetycznej, mieszcząca się w centrum i na prawobrzeżu Szczecina, powstała w 2003 roku z zamiarem świadczenia najwyższej jakości usług w dziedzinie kosmetologi, medycyny estetycznej, wyszczuplania, opalania oraz innych dziedzinach mających na celu upiększanie i poprawę samopoczucia oraz zdrowia naszych klientów poprzez estetyczny i zdrowy wygląd skóry.

1003496_678778825467858_2056750774_n

Stworzyliśmy miejsce gdzie możecie państwo skorzystać z wielu zabiegów które wykonywane są na najnowocześniejszym sprzęcie w oparciu o najbezpieczniejsze technologie stosowane w najlepszych klinikach na świecie. Nasz zespół dołoży wszelkich starań by w miłej i dyskretnej atmosferze sprostać Państwa oczekiwaniom Wychodzimy naprzeciw potrzebom osób pragnących poczuć się doskonale we własnym ciele, wciąż poszerzając naszą ofertę o usługi, charakteryzujące się najwyższą skutecznością i bezpieczeństwem.

1000337_678777725467968_350295356_n

W naszych kabinetach kosmetycznych wykonujemy również makijaż permanentny brwi, oka i ust. Nasza profesjonalna kosmetyczka z długoletnim doświadczeniem dokładnie i z precyzją sprosta Waszym oczekiwaniom. Istotą makijażu permanentnego jest jego trwałość raz wykonany utrzymuje się około 3-5 lat. Jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które cenią sobie wygodę i swój czas, a jednocześnie chcą wyglądać perfekcyjnie w każdej sytuacji. Makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem, gdyż znacznie skraca czas, jaki jest Ci potrzebny do wykonywania dziennego makijażu. Jesteś kobietą aktywną? Uprawiasz sporty? Makijaż permanentny zawsze pozostanie perfekcyjny na twojej twarzy.
Opcja ta ceniona jest również przez panie, które noszą okulary. Tyko one wiedzą ile czasu i wysiłku trzeba włożyć, by zrobić sobie perfekcyjną linię nad okiem. Makijaż permanentny rozwiązuje ten problem.

 

Jeśli nasz wygląd nie jest zadowalający, widzimy pewne niedoskonałości, medycyna estetyczna w szybki i przede wszystkim zdrowy oraz łagodny sposób może rozwiązać wszelkie problemy. Jeśli czas pozostawił na skórze swój ślad, medycyna estetyczna jest idealną receptą, aby ten czas nieco cofnąć. Czas nieubłaganie płynie, a wraz z nim pogłębiają się zmarszczki mimiczne na twarzy. Czy da się jakoś cofnąć czas? Czasu się nie cofnie, ale skutki upływającego czasu z pewnością tak, a wszystko to dzięki cudownym właściwościom botoksu.
Prawdopodobnie największą zaletą botoksu jest praktycznie brak efektów ubocznych jego zastosowania. Rzecz jasna, najważniejszym warunkiem jest wykonanie zabiegu przez przeszkolonego i doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, gdyż zastrzyki z botoksu wymagają dużej precyzji. Kolejną zaletą tego typu zabiegów jest fakt, że wstrzykiwanie botoksu to w praktyce bezinwazyjna metoda poprawiania wyglądu.
Co prawda na widoczne efekty trzeba czasem poczekać kilka dni, jednak po upływie tego czasu widoczna jest znaczna poprawa, a efekt spłycenia zmarszczek mimicznych utrzymuje się przez okres od 3 do nawet 6 miesięcy. Zabieg należy powtarzać co około pół roku, jednak za każdym razem efekty są coraz lepsze i utrzymują się coraz dłużej. Odmładzające i poprawiające wygląd zabiegi botulinowe cieszą się ogromną popularnością na całym świecie.
Każdy chce wyglądać jak najlepiej i jak najmłodziej, a skoro jest taka możliwość, nic nie stoi na przeszkodzie, aby z niej skorzystać. Ważne jest aby zabiegi wykonywane były bezpiecznie i profesjonalnie – chodzi przecież o zdrowie.

1424424_678773758801698_2015436692_n

Na terenie Polski przodujemy w dziedzinie aktywnego wyszczuplania i redukcji cellulitu bez większego wysiłku.
Nasz wykwalifikowany personel indywidualnie dobiera częstotliwość obciążenie i kolejność urządzeń treningowych. Standardowym urządzeniem jest V-Line. POSIADAMY JEDYNE TAKIE URZĄDZENIA W SZCZECINIE!.
Zupełnie nowa metoda zwalczania cellulitu i nadwagi przy pomocy urządzenia V-LINE jest obecnie najbardziej skuteczna i TANIA !!! i daje pewność całkowitego sukcesu, pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości 30 minutowych zabiegów – zależnie od stopnia zaawansowania powyższych schorzeń. Wszystko to osiągnięto dzięki systemowi „QUATTRO” – Bieżnia, Podciśnienie, Wibracja i Podczerwień, które łączy w nowatorski sposób zalety treningu w podciśnieniu z efektem masażu wibracyjnego. Zastosowane w urządzeniu lampy podczerwieni dodatkowo rozgrzewają mięśnie podczas treningu co powoduje zintensyfikowanie procesu spalania tłuszczu w tkance podskórnej.

 

Ćwiczenia przeplatane są ROLLMASAŻEM Z PODCZERWIENIĄ który jeszcze skuteczniej pomaga w uzyskaniu pięknej i szczupłej sylwetki, wzmacnia mięśnie, uelastycznia skórę ,redukuje rozstępy i pobudza układ limfatyczny, a tym samym poprawia metabolizm tkanki tłuszczowej. Łączy w sobie lecznicze działanie promieni podczerwieni z dobroczynnym masażem na rolkach. Podczerwień powoduje że masaż staje się jeszcze większą przyjemnością.

Ćwiczenia prowadzone są na przemian z WIBRA- Line które w 90% wykorzystuje pracę naszych mięśni, zaś przy tradycyjnych ćwiczeniach siłowych – używa ich jedynie 30%. Piosenkarka MADONNA, znana z miłości do jogi i pięknej, wysportowanej sylwetki, zdradziła niedawno, że większości standardowych ćwiczeń zamienia właśnie na Wibro- trening. 10 minut na tym urządzeniu odpowiada 2 godzinom na siłowni.

DSC06457

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

„TWOJE PIĘKNO TO NASZA PASJA”!!!

 

Artykuły prasowe

 PRESTIŻ

 

Magazyn HOT