Strona główna » Ergoline Prestige 990 Dynamic Power

Ergoline Prestige 990 Dynamic Power

 

Model Dynamic Power Prestige 990 z 52 lampami i 4 opalaczami twarzy imponuje mocą ultrafioletu i wszechstronnym zastosowaniem: opalenizna „szyta na miarę”.

 

 • SYSTEM DYNAMIC POWER Z CZUJNIKIEM IQ
 • KOMFORTOWA OBSŁUGA DZIĘKI INNOWACYJNEMU KOKPITOWI
 • CLIMATRONIC PLUS I
 • AQUA FRESH & AROMA
 3D-SOUND Z GNIAZDAMI MP3-DOCK-IN I SD-CARD_SLOT
 • WYSOKIEJ JAKOŚCI WYKOŃCZENIA POWIERZCHNI I LAKIERY

– Prestige 990 Dynamic Power w ekskluzywnej stylistyce roztacza urok klasycznej piękności. Wysokiej jakości wykończenie powierzchni i wspaniałe lakiery efektownie nadają temu modelowi szczególnie elegancki odcień.
W jego wnętrzu 52 lamp i 4 opalacze twarzy w technologii Ultra Performance wraz z 2 wysokociśnieniowymi opalaczami ramion zapewniają optymalne rezultaty opalania. 
Dzięki czujnikowi IQ wszystkie modele serii Prestige 990 zapewniają na życzenie „szytą na miarę” opaleniznę od stóp do głów. 
Olbrzymi tunel, wyjątkowo szeroka leżanka Multi-Relax i innowacyjny kokpit zapewniają klientom najwyższy komfort. 
Prawdziwym przebojem wizualnym jest fascynujący element świetlny z barwnymi efektami Mood Lights.
Systemy Climatronic Plusi Aqua Fresh & Aroma zapewniają orzeźwiające przeżycie; ponadto w zamkniętym dwoma szybami akrylowymi tunelu solarium. 
Nowy system 3D-Sound z głośnikiem niskotonowym przekonuje nie tylko sytym brzmieniem. Dzięki stacji MP3 klient nie musi rezygnować ze swojej ulubionej muzyki nawet podczas opalania. Całkowitą łatwość obsługi zapewnia innowacyjny kokpit ze zrozumiałą symboliką i systemem Voice Guide z tekstową funkcją wspomagania obsługi.

 

 

SOLARIUM ERGOLINE EXCELLENCE 800

 

 

 

 

Nowoczesne, profesjonalne łóżko opalające Ergoline Excellence 800 pozwoli Państwu wejść w nowy wymiar opalania.

Cechą charakterystyczną wszystkich profesjonalnych solariów Ergoline są ergonomicznie ukształtowane płyty akrylowe, co zapewnia ułożenie ciała w odprężającej pozycji. Profil leżanki Body Wave Light w Ergoline Excellece umożliwia komfortowe opalanie zarówno na plecach, jak i na brzuchu.
W tunelu solarium optymalnie rozmieszczono lampy UV, by ciało opalało się naprawdę z każdej strony. Dodatkowo zamontowano opalacz ramion i karku, zaś szklany reflektor Ultra w opalaczach twarzy ma teraz udoskonalony kształt, co w połączeniu z optymalnym rozmieszczeniem i ilością ekranów gwarantuje równomierne i intensywne opalanie. Moc ekranów można regulować w zakresie 4-stopniowym.

 

Łóżko posiada wiele dodatkowych funkcji między innymi:

 • Body – Wave- dopasowana do ciała powierzchnia leżenia
 • Voice – Guide – przewodnik głosowy- system muzyczny
 • Klimatyzacja
 • Aqua Fresh i Aroma – umożliwiają odświeżanie oraz aromaterapię podczas opalania
 • Regulacja natężenia wentylacji oraz natężenia opalaczy twarzy
 • 51 lamp – Effect Diablo – gwarantuje spektakularne efekty bez narażania skóry na podrażnienia.

Effect Diablo to lampy opalające „dwuskładnikowo” – wysoki poziom UVA zapewnia szybką aktywację pigmentu znajdującego się w skórze, natomiast UVB pozwala tworzyć jego większą ilość. DIABLO ma promieniowanie najbardziej zbliżone do krzywej pigmentacji – oznacza to że opalamy się najefektywniej, o klasę wyżej niż w standardowych lampach o podobnej mocy. Wykres promieniowania ma dwa punkty maksymalne, tak dobrane, aby jego wartość nie wykraczała poza zdolność opalania skóry. W ten sposób promieniowanie nie jest „marnowane”. 
Poza niespotykaną wcześniej skutecznością opalania, DIABLO ma jeszcze jeden niezwykły efekt. W porównaniu do standardowych lamp stymuluje dwa razy większą produkcję witaminy D3, wpływającej pozytywnie na zdrowie i odporność organizmu. Co więcej, witaminy wywoływanej przez promienie UV nie da się przedawkować – organizm sam ustali potrzebną mu dawkę. To wszystko znaczy, że możemy zaoferować klientom naprawdę podwójny efekt – lampę witaminowo-brązującą.