BLOMDAHL Medical

Medyczne przekłuwanie uszu, pępka i nosa.

blom_firma_popup

Gdy bezpieczeństwo i higiena są dla Ciebie i Twoich najbliższych najważniejsze.

Na przekłucie uszu, nosa lub pępka decydujemy się ze względów estetycznych. Jednakże musimy również mieć świadomość, że jest to zabieg medyczny.
Firma podejmuje wszelkie działania, aby przekłuwanie uszu, nosa i pępka oraz noszenie biżuterii dawało Klientowi

poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

 

CENNIK: *

images

USZY                          190 zł

PĘPEK                        WYCOFANE 

NOS                            195 zł

 

*Cena zawiera: przekłucie + kolczyki

 

Dodatkowo mogą Państwo nabyć u nas kolczyki do uszu firmy BLOMDAHL Medical w atrakcyjnych cenach od 50 – 160 zł , które będą zamiennikiem kolczyków z przebicia (po 6 tygodniach).

 

PLASTIK MEDYCZNY – KOLCZYKI DO PRZEKŁUWANIA USZU Z ZEROWĄ (0%) ZAWARTOŚCIĄ NIKLU!
Wszystkie metale (nawet metale szlachetne, takie jak: złoto, srebro i platyna) zawierają nikiel, przynajmniej w postaci domieszek. Nikiel jest materiałem wywołującym alergię. Dlatego też opracowaliśmy kolczyki do przekłuwania uszu oraz biżuterię hipoalergiczną z plastiku medycznego, z zerową (0%) zawartością niklu, dzięki czemu wyeliminowaliśmy możliwość rozwinięcia się alergii na nikiel.
Kolczyki z plastiku medycznego są szczególnie zalecane dla dzieci oraz osób dorosłych, które chcą mieć absolutną pewność, że w czasie gojenia się ucha po przekłuciu, nie dojdzie u nich do powstania reakcji alergicznej na nikiel.

 

BLISKI KONTAKT – MAKSYMALNA OCHRONA

 

images-2

 

Zarówno kolczyk jak i zatyczka umieszczone są w sterylnej kasecie, dzięki czemu nie ma możliwości przypadkowego zetknięcia kolczyka z dłońmi lub uchem klienta. Równocześnie kaseta skonstruowana jest w taki sposób, że z łatwością można uchwycić płatek ucha. Wystarczy nacisnąć spust i aparat sam wykonuje dziurkę. Nie ma szybszej i bardziej bezbolesnej metody. Blomdahl zapewnia maksymalną ochronę w bliskim kontakcie z klientem.

 

DWIE DZIURKI – JEDNO PRZEKŁUCIE DZIURKI – JEDNO PRZEKŁUCIE

 

 

images-3 Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie dla dzieci i ich rodziców. Jednak bez względu na to, z jaką wprawą przeprowadza się zabieg, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha. Mamy rozwiązanie – stosując Blomdahl Medical Ear Piercing możesz przekłuć obydwoje uszu równocześnie.

 

 

 

Więcej szczegółowych informacji w zakładce PIERCING MEDYCZNY