Strona główna » Wyszczuplanie

Wyszczuplanie

Życzeniem prawie każdej kobiety jest cieszyć się szczupłym, pięknym, jędrnym oraz nietkniętym cellulitem ciałem. Wiele kobiet mimo to uważa, że walka z cellulitem jest z góry przegrana, a zrzucenie zbędnych kilogramów wiąże się z niewspółmiernym poświęceniem. Jednak dzięki naszym urządzeniom do wyszczuplania walka z tkanką tłuszczową i cellulitem marzenia o smukłej sylwetce nabiorą realnych kształtów. Dlatego, warto zapoznać się z naszą ofertą na „zgrabną sylwetkę”, tym bardziej, że nie wiążę się to z drastyczną dietą, czy koniecznością spędzania długich godzin w fitness klubach.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług:

1377233_673287916016949_210637261_n

 

 

  • AKTYWNEGO WYSZCZUPLANIA, gdzie wykwalifikowany personel indywidualnie dobiera częstotliwość, obciążenie i kolejność urządzeń treningowych.Sztandarowym urządzeniem jest Vacu-Line. Rewelacyjne efekty wyszczuplające osiągamy łącząc saunę z Vacu- Line,Vibra Line czy też z Rollmasażem. Na terenie Polski przodujemy w dziedzinie aktywnego wyszczuplania i redukcji cellulitu
    • WYSZCZUPLANIA W GABINECIE KOSMETYCZNYM,

Zrzut ekranu 2014-05-02 o 23.12.24

 

Wykwalifikowany Kosmetolog dobierze  rodzaj wyszczuplania dopasowany do indywidualnych potrzeb. Do Państwa dyspozycji oddajemy sprzęty najwyższej jakości: Body Health, Cavitation 2.7. Elektrostymulacja B.E.A.M, które w szybki i przede wszystkim skuteczny sposób pozwolą pozbyć się niechcianych kilogramów i ujędrnią skórę.