WIBRA-LINE

Patrzymy w lustro…i cóż widzimy?!
Jesteśmy mało aktywni fizycznie, trudno jest nam się zmobilizować do sportu.

B1-wibra-plakat

Preferujemy siedzący tryb życia, sięgamy po łakocie i nawet na małych dystansach poruszamy się samochodem. Choć taki sposób życia jest wygodny, przypłacamy go dodatkowymi (zbędnymi) kilogramami. Rodzi to stress, frustrację i niezadowolenie z siebie, bo przecież wszyscy chcielibyśmy wyglądać szczupło, zdrowo i młodo. W większości jednak, nie potrafimy się pozbyć złych nawyków. Z wygody, lub też z naszego lenistwa.

 

Zamiast poszukiwać diet cud I spędzać wyczerpujące godziny w siłowni, proponujemy Wam coś znacznie skuteczniejszego. Mamy dla Państwa nową metodę na szybkie i skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji fizycznej, powrót do formy i zgrabnej sylwetki, a co za tym idzie, polepszenie naszego samopoczucia i ogólnego stanu zdrowia.
Metoda o której mówimy to wibrotrening na Vibra Line DSC04294

Wibrotrening to trening całego ciała z zastosowaniem technik wibracyjnych, doceniany na świecie jako najnowocześniejsza, profesjonalna metoda treningowa, rehabilitacyjna i odchudzająca.
Czołowym produktem wibrotechniki jest właśnie Vibra Line i Power Plate, które przebojowo wdzierają się i zdobywają światowy rynek klubów fitness. Działanie Vibra Line polega na stymulacji, nerwowo – mięśniowej organizmu. Wibracje powodują naturalne skurcze mięśni, tak zwane odruchy bezwarunkowe. Przy tego typu metodzie treningu zaangażowanych jest aż 95-97% mięśni, podczas gdy przy tradycyjnych metodach treningowych jedynie 40%! Jest to bardzo ważne, ponieważ efekty ćwiczeń zależą od ich intensywności, a nie jak mylnie przyjęto, od czasu ich trwania. Dzięki temu, zamiast wyczerpujących 4 godzin na tradycyjnej siłowni, taki sam rezultat osiągniemy ćwicząc bezwysiłkowo przez 10 min. na Vibra Lin. Już 3 sesje w tygodniu wystarczą do osiągnięcia oczekiwanych rezultatów.

DSC04279

Jest to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, cierpiących na brak aktywności, oraz dla tych, którzy po prostu nie lubią ćwiczyć. Nie musimy bać się nudy (znużenia) i wyczerpania. Dzięki technologii wibracyjnej, po treningu czujemy się wypoczęci i zrelaksowani. Z zalet wyżej wspomnianych urządzeń korzystają zarówno kosmonauci, sportowcy wyczynowi, tancerki baletowe, jak również osoby w wieku starszym, pacjenci klinik rehabilitacyjnych i szpitali oraz osoby z nadwagą.
10min-zamiast-4hOraz oczywiście klienci fitness klubów i salonów odnowy biologicznej. Znane gwiazdy takie jak Madonna i Beckham doceniają zalety i efektami działania Vibra Line i Power Plate. Wystarczy spojrzeć na Madonnę, aby dostrzec efekty działania Vibra Line. Mimo upływu lat, gwiazda wciąż zachwyca nienaganną, piękną sylwetką.

 

Jest to idealna terapia rehabilitacyjna dla naszych stawów, ścięgien i wiązadeł.

2008 poczatkujacy-osteoporoza_B2_04

Trening wibracyjny zagęszcza tkankę kostną, powoduje wzmocnienie ścięgien i wiązadeł. Zmiany spowodowane treningiem na Vibra Line odczują także nasze kości. W efekcie drgań zwiększa się ich gęstość, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i odporne. Techniki wibracyjne stały się obecnie niezwykle skuteczną bronią w walce z osteoporozą. W wyniku stymulacji wibracyjnej, dochodzi do szybkiej regeneracji i przebudowy kości. Urazy kręgosłupa prowadzą do zwiotczenia lub zaniku mięśni. Jednak przy pomocy technik wibracyjnych jesteśmy w stanie je odbudować i wzmocnić.

 

Oprócz zgrabnej sylwetki, Vibra Line dba także o naszą skórę, zapewniając jej piękny i zdrowy wygląd o którym marzy każda kobieta, Wibracje stymulują wytwarzanie włókien kolagenu i elastyny, przez co skóra odzyskuje i zachowuje jędrność i sprężystość. Natomiast redukcja tłuszczu i usprawnione krążenie krwi i limfy, niweluje cellulit i zapobiega jego ponownemu powstawaniu.2008 fat burning b1_04
Innym efektem przyśpieszonego krążenia krwi, jest naturalny drenaż, w skutek czego następuje eliminacja toksyn z organizmu, lepsze dotlenienie i odżywienie komórek a także zapobieganie zatrzymywaniu się wody w organizmie. Zmiany te odczuwamy już po pierwszym treningu. Oczyszczony organizm odzyskuje swój wigor. Jesteśmy zadowoleni i pełni energii.

 

Pozytywne zmiany naszego samopoczucia zawdzięczamy także regulacji naszej gospodarki hormonalnej. Ćwiczenia stymulują syntezę i wydzielanie takich hormonów jak hormon wzrostu, testosteron i tak zwane hormony szczęścia. To nie koniec zadziwiających właściwości Vibra Line. Drgania mechaniczne pobudzają nasze włókna nerwowe i receptory, w wyniku czego poprawia się przewodnictwo impulsów elektrycznych. Widocznym efektem tej poprawy, są nasze ruchy które stają się bardziej płynne i skoordynowane, łatwiej utrzymujemy balans i równowagę. Dzięki temu stajemy się bardziej kobiece.
Terapia Vibra Line wyrabia w nas wiele zdrowych nawyków. Widoczne efekty ćwiczeń skutecznie odstraszają nas od starych przyzwyczajeń, mobilizują i motywują do rozpoczęcia nowego, zdrowego trybu życia. Gdy to osiągniemy, poczujemy się lepiej psychicznie, wzrośnie nasza pewność siebie i poczucie własnej wartości.
Jeśli chcecie coś zmienić w Waszym życiu!
Jeżeli jesteście niezadowoleni z Waszego wyglądu, to nie zwlekajcie!

wibrofit3

 Właściwości odchudzające Vibra Line

 • Regulacja poziomu tkanki tłuszczowej
 • Spalanie tkanki tłuszczowej
 • Naturalny efekt drenażu
 • Terapia antycellulitowa
 • Anti-aging
 • Masaż

 

skora

Właściwości zdrowotne Vibra Line

 • Odciążenie i wzmocnienie ścięgien i więzadeł
 • Terapia urazowa ścięgien i więzadeł
 • Profilaktyka osteoporozy i reumatyzmu
 • Regulacja gospodarki hormonalnej
 • Regeneracja organizmu
 • Usprawnienie krążenia
 • Mobilizacja stawów

Przeciwwskazania:

 • ciąża
 • choroby układu krążenia – niskie ciśnienie lub nadciśnienie, osoby w trakcie leczenia ( osoby posiadające rozrusznik serca – by – passy)
 • żylaki, ostre zapalenie żył, ostre bóle zakrzepowe
 • epilepsja
 • niedoczynność tarczycy
 • nowotwory, guzy
 • niezagojone blizny po operacjach chirurgicznych
 • protezy kolanowe i biodrowe, wszczepione elementy metalowe
 • przepuklina dyskopatia, kręgoszczeliny
 • cukrzyca
 • menstruacja

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

 

1. JAK WYGLĄDA TRENING I ILE CZASU TRZEBA POŚWIĘCIĆ?

odchudzanie-bez-wysilkuTrening na platformie to jedynie 10 minut, które składa się z 7 indywidualnie dobranych ćwiczeń do klienta oraz 3 rozluźniających masaży, które maja na celu nie dopuszczenie to tzw zakwasów. Już trzy sesje w tygodniu wystarczą by osiągnąć założone efekty. Należy jednak pamiętać by korzystać z platformy co drugi dzień, by nie dopuścić do przetrenowania organizmu i rozbudowy masy mięśniowej.

2. Na rynku jest wiele dostępnych platform wibracyjnych. Dlaczego Vibra Line jest lepsza od innych?
Ponieważ pobudza ok 95 – 97 % wszystkich mięśni dzięki niskiej amplitudzie drgań.bmi To jest tak jak z przysiadami: intensywniejsze dla nas są przysiady gdzie delikatnie pulsujemy góra – dół, mięśnie intensywniej pracują i są poddawane większemu wysiłkowi. Ponadto taka częstotliwość wibracji jest bezpieczniejsza dla naszego kręgosłupa.
3. CZY OSOBY STARSZE MOGĄ KORZYSTAC Z TEGO TYPU TRENINGU?
Jak najbardziej zmiany spowodowane treningiem na Vibra Line odczują także nasze kości. W efekcie drgań zwiększa się ich gęstość, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i odporne.