Strona główna » Przekłuwanie pępka

Przekłuwanie pępka

BEZPIECZNE PRZEKŁUWANIE PĘPKA
Dzięki unikalnej, opatentowanej biżuterii do pępka, proces gojenia po przekłuciu jest zdecydowanie szybszy i bezproblemowy.

 

3

Bardzo istotną kwestią jest odpowiednie dopasowanie długości kolczyka. Ponieważ nie może być zbyt krótki, aby nie utrudniać dostępu powietrza, ani zbyt długi, aby nie zahaczać o ubranie. Biżuteria do pępka Blomdahl rozwiązuje ten problem. Teraz możesz łatwo dopasować długość kolczyka, naciskając ozdobne kryształki i przesuwając zatyczkę na odpowiednią długość. 

Kolczyki do pępka Blomdahl są wykonane z przyjaznego skórze, czystego tytanu medycznego oraz przyozdobione kryształami Swarovskiego.

Zabieg przekłuwania pępka jest procedurą medyczną, tym samym związany jest z pewnym ryzykiem. Dlatego też, bardzo ważne jest, aby wykonany był w bezpieczny sposób. 

Firma Blomdahl opracowała Metodę Przekłuwania Pępka z uwzględnieniem procedur medycznych, oraz z wykorzystaniem opatentowanego, sterylnego zestawu, który sprawia, że zabieg jest łatwy do wykonania, higieniczny i bezpieczny. 

Praktycznie nie odczuwa się żadnego bólu. Podczas zabiegu nie widać igły, która zamknięta jest w kasecie. Widoczny jest dopiero efekt finalny – kolczyk w pępku!

 

PRZECIWWSKAZANIA DO WYKONANIA PERCINGU:

•   Choroby wirusowe przenoszone drogą krwi np.: chorzy na AIDS ,wirusowe zapalenie wątroby.
•   Ciężkie choroby wyniszczającej np. choroby nowotworowe.
•   Chorzy z zaburzeniami krzepnięcia krwi.
•   Schorzenia skóry w okolicy planowanego PIERCINGU