Strona główna » Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja diamentowa

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA BODY HEALTH

 

mikrodermabrazja

 

Mikrodermabrazja na urządzeniu Body Health w przeciwieństwie do dostępnych na rynku mikrodermabrazji „diamentowych” rożni się tym, że zastosowano w niej diament naturalny (nie diamenty syntetyczne lub mikrokryształki niewiadomego pochodzenia). Technika wykonania zabiegu jest podobna do mikrodermabrazji korundowej. Metoda ta pozwala na stopniowe, kontrolowane, mechaniczne ścieranie naskórka warstwa po warstwie aż do pożądanego efektu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry.
Jednym z największych atutów naszego urządzenia jest zastosowanie jednorazowych diamentowych nakładek ścierających, o różnej wielkości i mocy ścierania. Dzięki temu głowica zachowuje niezmienne właściwości ścierne przy każdym zabiegu, a klientom zapewniamy poczucie pełnej higieny i sterylności.

 

 

Głowice do mikrodermabrazji mają wyprofilowane brzegi, które przesuwają się gładko wzdłuż skóry, nie pozostawiając śladów ani nie powodując bólu. Dzięki połączeniu DERMO HEALTH® i zabiegu MIKRODERMABRAZJI, otrzymujemy rezultaty znacznie lepsze niż w przypadku każdej z tych terapii osobno.