Onyx

BOOSTER booster onyx Mandarynkowe doładowanie. Zadbaj o skórę, nadając jej szybką opaleniznę, przyjemny zapach i wspaniały wygląd. Przyspieszacz o pięknym mandarynkowym zapachu pobudzi skórę do uzyskania głębokiej, soczystej opalenizny. Najczystsze, najnowocześniejsze składniki pielęgnują skórę, gwarantując zdrowszą, trwalszą opaleniznę, a wykorzystanie najnowszej amerykańskiej technologii sprawia, że opalanie w solarium staje się naprawdę przyjemne.

 

 

 

MEGA BRONZERmega bronzer NR 1 NA RYNKU – Ekskluzywny kosmetyk, zawierający podwójny bronzer, dzięki któremu już po pierwszym użyciu zobaczysz niesamowite efekty. Piękna, ciemnobrązowa opalenizna, zadbana, pachnąca wanilią skóra, to efekt działania składników Mega Bronzera w tym formuły BIO BRONZING, ekstraktów roślinnych oraz olejków egzotycznych. Idealny dla osób niecierpliwych, oraz tych, którzy chcą się opalić wyjątkowo.

 

 

 

 

SEXY LEGS sexy legs– Wiele osób ma problem z trudno opalającymi się miejscami – jest na to rowiązanie. Niejedna kobieta ma problem z trudno opalającymi się nogami, a przecież gładkie, pięknie opalone nogi to atrybut piękna. Sexy Legs to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą wyglądać pięknie i być równomiernie opaleni. Moc podwójnego bronzera zapewnia głęboką, bardzo trwałą złoto-brązową opaleniznę. Naturalne olejki roślinne oraz wyciąg z zielonej i białej herbaty pielęgnują skórę i ułatwiają uzyskać piękną złotą opaleniznę już po pierwszej wizycie w solarium. Ciekawy, delikatny i naturalny zapach.

 

INTENSIFIER No5 INTENSIFIER No5 onyx 5XX intensywnie przyspieszenie procesu opalania, MelanoBooster zwiększa produkcję melaniny odpowiedzialnej za brązowy odcień skóry, Tanning N’ERGY Complex wzmacnia efekty opalania, skóra jest 
 odżywiona i w pełni gotowa na uzyskanie maksymalnie głębokiego efektu. Ujędrnia skórę i wspomaga produkcję kolagenu – skóra jest
bardziej podatna na opalanie, Chondrus Crispus – zawierający Beta Caroten i witaminę B1, przeciwdziała powstawaniu zmarszczek.

 

 

 

 

BRONZER No5 BRONZER No5 onyx–  5XX intensywnie brązująca formuła przełamuje naturalną barierę, pozwala uzyskać mocną i głęboką opaleniznę, MelanoBronzer pobudza produkcję melaniny, wyciąg z konopi nawilża skórę i utrwala opaleniznę, TRUbronze Complex + Monk’s Pepper gwarantują intensywną opaleniznę poprzez wzmocnienie, przyspieszenie i pogłębienie pigmentacji skóry. Prawdziwa bomba witaminowa, która natychmiast odżywia skórę.