Makijaż permanentny to makijaż trwały i bezpieczny. Technika tego makijażu polega na wprowadzeniu hypoalergicznych barwników mineralnych do zewnętrznych warstw skóry.
Nam można zaufać,12 lat doświadczenia 🙂
MAKILAŻ PERMANENTNY METODĄ CIENIA
W metodzie cienia pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc wyraźnie zarysowaną brew (plamę), polecana jest szczególnie tym paniom, które lubują się w mocnych makijażach lub utraciły brwi z różnych powodów, albo też chcą całkowicie zmienić kształt brwi. Efekt końcowy przypomina brwi zaraz po hennie. Prawidłowy kształt brwi jest niezwykle ważny dla wyglądu każdej kobiety. Makijaż permanentny brwi powinien być dokładnie dobrany w zależności od wieku i typu urody. Wpływa na samopoczucie i daję pewność siebie. Podczas zabiegu możemy zniwelować drobne niedoskonałości oraz pozwala zgubić asymetrie linii brwi. Narysowane włoski trudno odróżnić od naturalnych.. Makijaż permanentny może zatuszować również drobne blizny na brwiach. Sprawdza się również w przypadku ich braku.
W naszym salonie makijaż permanentny wykonuje linergistka z kilkunastu letnim doświadczeniem i pasją do wykonywanego zawodu. Do pracy wybraliśmy urządzenie BioEvolution, które zapewnia najwyższą jakość popartą certyfikatami.
Zastosowanie „inteligentnej technologii” pozwala na osiągniecie najwyższej precyzji. Używając do pigmentacji tego urządzenia uzyskujemy równą i gładką linię oraz precyzyjne nakłucia, dzięki czemu uzyskujemy efekt równomiernego rozłożenia koloru.
BioEvolution opracował i opatentował pierwszy zintegrowany system igły z nasadką wizualizacje-urzadzeń-medycznych1(kartridż), który zapewnia zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Wewnętrzna membrana utrzymuje igłę w sterylnej czystości. Urządzenie dodatkowo posiada laser biostymulacyjny, który zmniejsza ryzyko wystąpienia opryszczki po wykonaniu makijażu permanentnego ust i stymuluje proces gojenia po zabiegu.
Przeciwwskazania do makijażu permanentnego:
- ciąża
- hemofilia
- choroby o nieznanej etiologii
- zażywanie alkoholu lub narkotyków
- zażywanie niektórych leków (np. rozrzedzających krew – aspiryna itp., sterydów)
- leki wchodzące w interakcje z zawartymi w preparacie do znieczulenia miejscowego, leki rozrzedzające krew, leki sterydowe, leki przeciwzakrzepowe i inne immunosupresyjne
- alergie (zwłaszcza na barwniki, farby do włosów, znieczulenia)
- alergie podczas leczenia (np. na znieczulenia u dentysty)
- zaawansowana cukrzyca
- anomalie skórne w strefie pigmentowanej (znamiona i plamy)
- trądzik ropowiczy
- czynna opryszczka
- infekcja wirusowa, bakteryjna lub grzybicza
- nowotwory skóry
- skłonność do powstawania keloidów i kolagenozy
- świeże blizny
- przebyte choroby gałki ocznej
- tendencje do stanów zapalnych spojówki
- tendencje rodzinne do odwarstwienia siatkówki
- stany zapalne skóry powiek lub spojówek, choroby siatkówki i rogówki oka
- łuszczyca
- stosowanie Roacutane lub innych pochodnych retinolu (Izotrietinoidy)
- choroby zakaźne (żółtaczka, AIDS)
- uczulenie na jakikolwiek ze składników preparatu używanego do znieczulenia w przeszłości lub inne powikłania po tego typu zabiegach w przeszłości
MAKIJAŻ PERMANENTNY TO MOJA PASJA