Phyris

PHYRIS PROFESJONALNE KOSMETYKI

 

start_phyris_2

 

PHYRIS – kosmetyki profesjonalne, stworzone przez międzynarodowe grono wybitnych naukowców i dermatologów, którzy wyznaczają nowe horyzonty w pielęgnacji twarzy i ciała. Przyszłościowa koncepcja 3-FAZOWEJ Pielęgnacji PHYRIS to unikalny dostęp do nowoczesnej metody dającej wszelkie możliwości ochrony skóry, jej pielęgnacji, radzenia sobie z problemami oraz przeciwdziałania starzeniu z zachowaniem przestrzeni na indywidualność i różnorodność każdego klienta.
Najwyższe standardy w tworzeniu, produkcji, dystrybucji i obsłudze doprowadziły do optymalnej skuteczności i najlepszej tolerancji preparatów, a w efekcie do długotrwałego zadowolenia klientów.

 

product_phyrisFAZA 2 – to trzon 3-FAZOWEJ Pielęgnacji PHYRIS – aktywizuje skórę i głęboko ją nawilża, żeby zapewnić jak najlepsze warunki dla przenikania aktywnych składników zawartych w preparatach. Do tego celu służy TERMASOMI®, SENSISOMI i ULTRASOMI, które wspiera wszystkie funkcje skóry. Głównymi efektami stosowania TERMASOMI® jest znacznie zwiększona zdolność przyjmowania składników aktywnych oraz wzmocnienie naturalnej odporności skóry, a dzięki temu bardziej wymierne efekty zabiegów. TERMASOMI® zostało opracowane we Włoszech, na Wydziale Dermatologii Uniwersytetu w Padwie. Naukowcy stworzyli całkowicie nowatorską recepturę liposomową, do aktywizowania skóry przed pielęgnacją, na podstawie zabiegów termalnych wykonywanych w kurorcie Galzignano.

 

PHYRIS proponuje pielęgnację, tworzoną z pomocą zaawansowanej technologii, dla każdego rodzaju i stanu skóry, opartą na zróżnicowanych formułach z bardzo wartościowymi ekstraktami roślinnymi i elementami termalnymi. Wyjątkowy program pielęgnacji ciała na bazie Fango i wody termalnej, wprowadza powiew świeżości we współczesną pielęgnację ciała.

 

PHYRIS jest nowoczesny, innowacyjny, zorientowany na aktualne trendy i najnowsze odkrycia naukowe. Kosmetyki zaawansowane technologicznie, dla każdego typu cery i dla każdego klienta, z najlepszą skutecznością by uzyskać piękną i zdrową skórę.

 

ZABIEGI PHYRIS:

 

Phyris1

 

  • Total Lift – zabieg dla każdego rodzaju skóry o natychmiastowym efekcie liftingu poprawia owal i kontur twarzy, wzmacnia elastyczność i jędrność skóry
  • Regeneration– zabieg dla skóry wymagającej, szarej, zmęczonej, której brakuje nawilżenia i natłuszczenia; zabieg ten aktywizuje proces regeneracji skóry, dostarcza jej wartościowych lipidów, odżywia i spłyca zmarszczki; czyni skórę elastyczną i wyraźnie odmłodzoną
  • Hydro Hyaluron – zabieg dla skóry przesuszonej, z niedoborem wilgoci, po intensywnym opalaniu; silnie nawilża skórę, wiąże w niej wilgoć przez długi czas po zabiegu, ujędrnia i odświeża oraz likwiduje uczucie ściągnięcia skóry.
  • Glyco Skin Results – zabieg z kwasami owocowymi o różnym indeksie złuszczającym dla każdego typu cery. Idealny na zmarszczki i utratę elastyczności, świetny przy przebarwieniach jako zabieg rozjaśniający, niweluje suchość i nadmierne rogowacenie naskórka. Po zabiegu skóra jest mocno nawilżona, napięta a koloryt wyrównany.
  • Collagen Beauty Complex – dla każdego typu skóry, jako zabieg przed „wielkim wyjściem”, w celu natychmiastowego nawilżenia; zabieg usuwa oznaki zmęczenia, relaksuje mięśnie skóry, odpręża i likwiduje podrażnienia, głęboko nawilża, ujędrnia, spłyca zmarszczki oraz poprawia elastyczność.
  • Anit Stress – skóra wrażliwa, skłonna do podrażnień, cera naczyniowa; zabieg obkurcza i uszczelnia naczynia krwionośne, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia oraz relaksuje skórę.
  • For Men – zabieg specjalnie na potrzeby skóry męskiej; poprawia poziom nawilżenia, redukuje podrażnienia po goleniu, poprawia jędrność skóry oraz spłyca zmarszczki.