Strona główna » Mikrodermabrazja korundowa

Mikrodermabrazja korundowa

MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA REVIDERM

 

 

Mikrodermabrazja korundowa (mikropeeling kontrolowany) jest jedna z wielu metod mechanicznego zluszczania naskórka. Polega na usunieciu (scieraniu) warstwy rogowej za pomoca specjalnego urzadzenia. Kontrolowana mikrodermabrazja jest nowoczesna technika, która za pomoca lagodnego, mechanicznego peelingu poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporac sie z jej specyficznymi problemami. Jest ona stosowana z powodzeniem od polowy lat osiemdziesiatych. Na poczatku byla zarezerwowana glównie dla dermatologów, zas obecnie coraz czesciej jest stosowana w instytutach kosmetycznych.

 

mikrodermabrazja_kosmetyki

W czasie kontrolowanej mikrodermabrazji zostaje utworzone podcisnienie za pomoca prózni, która uruchamia strumien krysztalków wodorotlenku glinu (korundu). Krysztaly sa nanoszone na skóre (uderzaja o jej powierzchnie) za pomoca specjalnego urzadzenia (raczki), które jest przesuwane po skórze i w ten sposób usuwane sa delikatnie górne warstwy naskórka. Równoczesnie krysztaly wraz z usunietym zrogowacialym naskórkiem sa pochlaniane i zbierane w oddzielnym pojemniku.

Mówimy tu o kontrolowanej mikrodermabrazji poniewaz zarówno zrogowacenie naskórka, które nalezy usunac jak i intensywnosc zabiegu (glebokosc peelingu) sa oceniane i indywidualnie dobierane przez kosmetyczke. Ta cecha sprawia, ze jest to technika bardzo bezpieczna, która góruje nad innymi metodami peelingu.

 

 

 

MikrodermabrasionDodatkowym atutem naszego urządzenia, jest to iż posiada jednorazowe wymienne dysze, dzięki czemu zabieg przeprowadzony jest w pełni sterylnie i z zachowaniem najwyższej jakości higieny.

 

 

ZASTOSOWANIE MIKRODERMABRAZJI

– przed zabiegami z substancjami aktywnymi               (w celu zwiekszenia skutecznosci)

– generalna regeneracja skóry
– atrofia skóry (zanik wlókien kolagenowych)
– mocne zrogowacenie skóry
– zaburzenia pigmentacji, przebarwienia
– uszkodzenia sloneczne spowodowane promieniowaniem UV
– blizny potradzikowe
– rozstepy, cellulit
– zanieczyszczenie skóry

 

Przed    Po

Przed                                        Po zabiegu

 

Zabiegi urządzeniem Reviderm Skin Peeler trzykrotny zdobywca statuetki Beauty Forum Awardsą są bezbolesne , znane  i cenione na całym świecie. Potrafią szybko i w bezpieczny sposób zwalczyć wiele problemów skóry i mocno ją zregenerować.