SOLIDARNIE Z UKRAINĄ

Witajcie.Po wczorajszej wizji lokalnej w Trzebieży w miejscu zamieszkania ponad 100 uchodźców wojennych z Ukrainy Ustaliłem wraz z personelem ośrodka aktualne potrzeby i braki jakie możemy im pomóc uzupełnić .
Osoby które tam zamieszkały zostały już zaopatrzone w ubrania ,zabawki ,akcesoria i pomoce szkolne, słodycze, chemię ,rowery hulajnogi i wózki .Dzieci bawią się są nieco wystraszone i mają namiastkę normalności.
Możemy pomóc w zorganizowaniu żywności bo tutaj występują braki.
Cosmedica jako firma udostępni miejsce na zbiórkę :Pocztowa 26 tel: 914847951 i wspólnie z firmą HOLSTAR AMAZONE dostarczy 1000 kg ziemniaków wraz z transportem
Każdy z was może przynieść artykuły spożywcze do naszego punktu do środy 16 marca do godziny 10 . Tego dnia zawieziemy nasze dary do ośrodka w Trzebieży gdzie mieszkają uchodźcy !!!
Lista potrzebnych artykułów zgłoszona przez personel ośrodka : cukier, mleko karton, miód, nutella, warzywko, sól, przyprawy, olej, jajka, masło, śmietana słodka karton ( pieprz mielony, papryka słodka, liść laurowy, majeranek, maggi ) makarony do sosów i rosołu ,cebula, marchew. buraki . Ośrodek posiada lodówki i duże zamrażarki więc można dostarczyć od wtorku do środy do godziny 10 artykuły spożywcze o krótkim terminie ważności takie jak mięso, porcje rosołowe, sery żółte, białe śmietany itp.
Dary które zostaną zebrane trafią do potrzebujących konkretnych osób które są po traumatycznych przejściach Jeżeli będą chętne osoby do pomocy w załadunku darów środa 16 marca godzina 10 ewentualnie rozładunku w Trzebieży godzina 12:30 Prosimy o kontakt
Dziękujemy w imieniu uchodźców załoga Cosmedica